Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Ukraynalı Kızlar, Türk Erkekleri Hakkında Ne Diyor ?

Kategori : Genel / Eklenme Tarihi : 08-06-2018

Evet arkadaşlar işi gücü bıraktık, bayram ve seçim arifesinde bu konuya ışık tutmaya karar verdik. Ukraynalı bir güzel olan Natalya bize bu konuda bakın neler dedi…

Natalya : “Ukraynalı kızların Türk erkekleri hakkında kafalarında belli bir kalıp var. Bu hiçte olumlu bir kalıp değil. Aslında birbirlerine yakın olan iki halktan bahsediyoruz ama Ukraynalı kızlarda, Türk erkeklerinin Ukrayna’ya sadece seks turizmi için geldiklerine dair bir kanı var. Bundan dolayı olumlu bir Türk erkeği imajı yok.”

Eeee ne yaparsın, parayı bulan soluğu ya Tayland’da ya da Ukrayna’da alıyor.

Natalya : “Ukraynalı kızlar, Türk erkeklerini gayet bakımlı, iletişim becerileri yüksek ancak kızları kandıran erkekler olarak görüyorlar. Yani Türk erkekleri Ukraynalı kızlar tarafından “güvenilmez erkekler” olarak değerlendiriliyor.”

ukraynali-kizlar-ve-turk-erkekleri-hakkinda-natalya-dan-bilgi-aldik

Türk Erkekleri ile Ukraynalı Erkekler Arasında Ne Fark Var ?

Natalya : “Çok fark var. Bir kere Türk erkekleri çok sempatik. Ayrıca esmer olmaları çok hoş ve modaya uygun giyinmeyi biliyorlar. Bakımlılar ve kendilerini ifade edebiliyorlar. Ancak bizim erkekler gerçekten çok sorumsuzlar. Büyük bir kısmı ilgilerini kızların üzerine çekemiyorlar. Ancak kızlarımız Türk erkekleri konusunda masallara da çok inanıyor. Türkiye’de herkes zengin, bütün erkekler bunları bekliyor zannediyorlar. Tabii bu doğru değil. Çünkü işin başka boyutu da var. Kızlarımızın niye böyle düşündüklerini anlamıyorum. Ancak genelde genç kızlar böyle düşünüyor. Kızların acele etmemesi gerekir. Yoksa sonradan üzülürler.”

Türk Erkeklerine Ukraynalı Kızlar Konusunda Ne Tavsiye Edersin ?

Natalya : “Duydum ki, Türk erkekleri Türkiye’de kız ayarlamak için köpek gezdiriyorlarmış. Ukrayna’da bunlara gerek yok. Bu işler orada sanıldığı kadar zor değil. Facebook’a girin. Ukrayna’lı güzelleri ekleyin, zaten herkes böyle yapıyor.”

Şu anda Facebook’u açan kaç kişiyiz acaba… Bir sayım yapabilseydik güzel olurdu. Şöyle yapalım o zaman… Yazıyı bu bölüme kadar okuyan, Facebook oturumu açıkken beğen (like) butonuna bassın… Buradan bir rakam buluruz 🙂

Natalya : “Ciddi olalım… Öncelikle dil bilmek gerekir. Sonrasında kibar olmak gerekiyor. Bilgili davranmak ve en önemlisi de acele etmemek gerekir. Eğer 30 yaş üzerinde bir kızla çıkmak istiyorsanız bu biraz daha uğraş ister. Rusça bir kaç güzel cümle öğrenebilirsiniz. Ancak bu sizi uzun süre idare etmez. Eğer Türk erkekleri yeteri kadar ciddi ve sabırlı olurlarsa bu işi başarırlar.”

Ve son olarak Natalya bakın ne diyor ?

“Sevgili Türk erkekleri; aşkınızı Türkiye’de de arayabilirsiniz. Çok güzel kızlarınız var. İlginizi onlara da gösterin. İlle de Ukraynalı olsun diyorsanız… Bu kolay olmayacak. Terlemek zorunda kalacaksınız…”

Natalya’ya bu güzel sohbeti ve tavsiyeleri için teşekkür ediyoruz. Ancak kendisinde de bir gönül kayması sezdiğimizi de belirtmek isteriz.

MBS
Bizi Takip Edin