Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Tom ve Jerry Filmi 2021 de Sinemalarda

Kategori : Film / Eklenme Tarihi : 19-11-2020


Tom ve Jerry filmi günümüz sinemasında yerini aldı. Hepimizin çocukluğunun vazgeçilmezi olan ikilinin yeni filmi sinemalarda ve başrolüde Chloe Grace Moretz canlandırıyor.

Çizgi Film klasikleri arasında vazgeçilmez olan ikiliyi özleyenlere müjde. Yeni kuşağa Tom ve Jerry’yi tanıtacak olan filmin başrollerinde Chloe Grace Moretz ve Michael Pena ikilisi yer alıyor.

Bir Warner Bros filmi olan Tom ve Jerry’nin yönetmen koltuğunda Taxi, Barber Shop, Fantastic Four gibi filmlerden tanıdık bir isim olan Tim Story var. Senaryosunda ise Katie Silberman, April Prosser ve Kevin Costello ortaklığı bulunuyor.

Filmin Konusu

Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile ortaklık yapan genç bir kadının başına gelenleri anlatıyor. Yeni işi için oldukça heyecanlı olan Kayla, Posh Otel’de çalışmaya başlamıştır ve işinde yükselmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Otelde büyük bir düğün organizasyonu için hazırlıklar devam etmektedir ve sinir bozucu fare Jerry ortalığı birbirine katmak için hazır beklemektedir. Herşeyin yolunda gittiğinden emin olmak isteyen Kayla, Jerry’yi etkisiz hale getirmesi için Tom’dan yardım etmesini ister.

MBS
Bizi Takip Edin