Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Taylor Swift Hayranları Demi Lovato’ya Ara Verdirdi

Kategori : Müzik / Eklenme Tarihi : 24-10-2016

Daha çok olmadı Demi Lovato‘nun Türkiye‘de verdiği konser… 24 yaşındaki taze şarkıcı Taylor Swift fanlarının baskısına dayanamadı ve müziğe ve sahne ışıklarına ara verdiğini söyledi.

Demi Lovato

Lovato’nun bu kararında etkili olan ise Taylo Swift ve arkasında yer alan hayran kitlesi oldu. ‘Taylor’ın kız tayfası’ hakkındaki düşüncelerini Lovato’ya soran Entertainment Tonight’ın aldığı yanıt: ‘Bu grupta bulunan kızların vücutları normal değil’ olunca ortalık karıştı. (Bu arada Swift’in Tayfası şu şekilde: Karlie Kloss, Cara Delevingne ve Gigi Hadid gibi dünyaca ünlü top modeller var.)

Demi Lovato

Demi, ‘Bu grupta normal vücuda sahip bir kadın göremiyorum. Bu, insanların nasıl görünmesi gerektiğine dair yanlış algıya sebep oluyor. Her kadın böyle olmalı gibi bir baskı var. Ancak bu doğru bir düşünce değil…’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Demi Lovato Twitter Hesabı

Bu açıklamalarının devamında Taylor Swift hayranları tarafından sosyal medya hesapları üzerinden saldırıya maruz kalan Demi Lovato, kullandığı Twitter hesabında ‘Sordular, bende cevap verdim. Dava açın bana. Ayrıca röportajlardan farklı anlamlar çıkarıldığını unutmayın. Herkesin aklında olan ancak söylemeye cesaret edemediğin konuları dile getirdiğim için özür dilemiyorum. Neden herkes benim röportajlarıma kafayı takmış durumda? Başka işiniz yok mu? Biraz haberlerle ilgilenin…’ diyerek serzenişte bulundu.

Demi Lovato

MBS
Bizi Takip Edin