Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Profesyonel CV’nizi Hazırlamak İçin Bunlara Bir Göz Atın

Kategori : Teknoloji / Eklenme Tarihi : 27-10-2016

Bir iş başvurusu yapacaksınız, iş tecrübeniz ve becerilerinizle diğer adayların önüne geçebilirsiniz. Peki bunu Word’den ya da benzeri bir programda baştan savma ve hızlı bir biçimdemi yaparsınız yoksa CV’nizi özene bezene mi hazırlarsınız?

Farklı olduğunuzun farkında iseniz ve diğer adayların şansını en aza indirmek istiyorsanız işte size on numara beş yıldız CV’ler…

Açıklamalı Cv

Açıklamalı CV

Bu şablon sayesinde işe girmemeniz imkansız gibi birşey… AI formatı da mevcuttur. Kafanıza göre düzenlemek isterseniz birçok yazı tipini ve simgeleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Minimalistic Cv

Minimalistic Cv

İş başvurusu yaptığınız firma da iyi bir izlenim bırakmak için bu şablonu kullanabilirsiniz. Patryk Korycki tarafından hazırlanmıştır. Yazı tipini ve  tasarımı belirledikten sonra öğrenim durumunuzu ve ilgi alanları gibi bir çok seçeneği gerektiği gibi değiştirebilirsiniz.

Three in one

Three in one

Şimdi de sade görünüşlü ancak bir o kadar da basit ve zarif bir seçenek var. Bu CV ise hobilerinizi listelemek ya da simge eklemek için güzel bir şablondur. CV’de bulunan tüm katmaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Düzenleme için dosyayı Photoshop ile açmanız gerekir.

Ikone.me

ikone-me

İş hakkındaki deneyiminizi ya da yazılım becerinizi listelemek istiyorsanız işte size Ikone.me ‘nin sunmuş olduğu bir CV şablonu…

Ultra Minimal Cv

ultra-minimalist-cv

Söz konusu tasarım diyorsanız o zaman sizin için en doğru seçenek budur. İletişim ve İş deneyimi şablonları düzenlemek için biçilmiş kaftandır. Arka fon rengini kafanıza göre ayarlayabilirsiniz.

Sanırım bu şablonlar size iş başvurunuz sırasında çok yardımcı olacaktır. Zira alışılagelmiş ve klişe CV lerden uzak bu tasarımlar, baktığınızda içinizi ferahlatıyor.

MBS
Bizi Takip Edin