Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Kim Demiş Spor Yaparken Şık Olunmaz Diye

Kategori : Spor / Eklenme Tarihi : 11-11-2016

sporcu-sutyen-1

Hepimiz biliyoruz ki fit ve güzel görünmek için insanlar türlü yollara başvuruyorlar. Tabi bu yolların en doğalı ise bir spor salonunda spora başlamaktır. Her gün spor salonuna giden sporcularımız elbette güzel görünmek için kılık kıyafetlerine dikkat ediyorlar. Aslında bana kalırsa bu görsellik bir anlamda onları spora ve ulaşmak istedikleri fit kiloya daha hızlı bir biçimde konsantre olmalarını sağlıyor. Elbette ki bu duruma seyirci kalmayan ve spor malzemesi üreten şirketlerin çoğalması sayesinde ürün yelpazesinin genişlemesine sebebiyet veriyor.

Spor Yaparken Nasıl Şık Olurum

women-sport-7

Her gün giymiş olduğunuz tayt, şort, bluz ne varsa kaldırın gitsin. Başka bir yerde kullanırsınız. Spor yaparken rahat, şık ve sağlıklı olmak istiyorsanız alın size havalı taytlar. Vücudunuz bu taytlar sayesinde hava alırken siz de terleme ile oluşabilecek kötü görüntülerin önüne geçmiş olursunuz. Çok şık tasarımları var bunlar arasından size uygun olanı bulabilmeniz biraz zamanınızı alabilir.

Women-Fitness-2

Spor salonuna giderken herkes memati gibi siyah giyinmek zorunda değil. Bana kalırsa diğer renklere de bir şans verin. Eğer bu denli büyük değişikliklere giremem ben, kimyamı bozar derseniz o zaman size tavsiyem ilk etapta ayakkabı ile başlayın. Böylece giderek renklenen bir kıyafet kombinasyonuna kavuşabilirsiniz.

women-sport-3

Sporcular için özel sütyenleri de göz ardı etmeyin. Birbirinden şık ve güzel desenleri olan sütyenler var. Bunlar size iyi gelecektir. Spora daha iyi motive olmanızı sağlayacak ve yaptığınız sporu daha da şevkle yapmanızı sağlayacaktır.

women-sport-2

Bir diğer önemli konu ise ayakkabılarınız… Yaralanma ve sakatlık risklerini en aza indirmek için çeşitli taban seçeneklerine sahip farklı sporlar için özel hazırlanmış olan ayakkabılarınızın ayaklarınıza tam ve rahat bir şekilde oturmasına dikkat edin. Bu hususlara dikkat ettikten sonra geriye kalan tek şey kıyafetleriniz ile ayakkabılarınızı kombinlemek…

Bu saydıklarımızın dışında kalan ekstra diye tabir edilecek bir durum ise spor yaparken kullanacağınız aksesuarlar olabilir. Mesela havlu bileklikler neredeyse her spora uygun bir seçimdir. Böylece terlediğiniz zaman anında havlu ile terinizi silebilir ve aynı zamanda da şık bir aksesuara kavuşabilirsiniz.

Son olarak spor yaparken su tüketimi artacağı için kendinize ve tarzınıza uygun bir matara almak güzel olur.

MBS
Bizi Takip Edin