Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Kasım Ayında Sizleri Neler Bekliyor? İşte Burç Yorumlarınız!

Kategori : Yaşam / Eklenme Tarihi : 06-11-2016

Bu ay çok hareketli ve değişik olaylara gebe acayip bir ay olacak gibi duruyor. Bize getirisi ya da götürüsü ne olacak hep beraber bir bakalım.

Kasım ayının ortalarına kadar etkisini sürdürecek olan Akrep burcunun yeni ay’ı ile başladık. Bakalım bizleri daha neler bekliyor.

KoçKOÇ

Olaylara göre şekilden şekile giren tavırlarımız, bu ortamlara uygun maskelerimiz var. Koç burçlarına genelde büyümeyen çocuk gözüyle bakılsa da bu dönemde hayat sizi büyütmenin peşinde… Ben kimim, ne için dünyaya gönderildim, hayatım sadece yemek içmek ve seks yapmaktan mı ibaret, diye kendi kendine uzunca bir süredir soruyorsun.

İşte bu dönemde inandıkların için biraz fanatik davranabilirsin. Haksızlığı sevmeyen birisi olarak öfke nöbetleri geçirebilirsin. Bunlar hayatın sana öğretmek istediklerinden kaynaklanıyor. Hayatından daha randımanlı şekilde faydalanmak için her türlü fikre açık olmalısın ve öfke nöbetlerinden vazgeçmelisin.

Yaptığın iş açısından ciddi başarılar yakalama şansın bu ay ortaya çıkıyor. Her ne iş ile uğraşıyorsan maddi kazanç sağlama olasılığın çok yüksek bir dönemdesin.

Duygusal açıdan hafif kriz ve küçük problemler olabilir. Geçmişteki yaralar kaşınabilir. Herkes açısından gergin geçecek olan bu ilk haftada sakin olmalı ve ortamı gerecek tavırlardan olabildiğince kaçınmalısın.

Aşk konusunda bu ay şansını deneme bizce… Zira cami duvarına işemek tabirini duymuşsundur.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

MBS
Bizi Takip Edin