Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

“Kairos Sıkıntılı Bir Sistem” Dedik Dedik Ancak Dinletemedik!

Kategori : Teknoloji / Eklenme Tarihi : 22-12-2016

kairos

Üyeler aylardır para alamayıp sonunda battı. Saadet zinciri mantığı ile çalışan ve çoğu kişi tarafından bilinen Kairos Teknolojileri hakkında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’da inceleme başlattı. Kairos’ta yaşanan kriz doğrulandı.

paketlerr

Çoğunuzun bildiği gibi Kairos sistemi üye olan kişinin bilgisayarında harddisk’in belli kısmını kullanıyor ve bu kiralama sonucunda üyelerine para ödüyor. Bunun yanı sıra üyelerinde alt üyeleri oluyor ve üst üyeler alt üyelerin kazançlarından kar payı elde ediyor. Yani sistem tam anlamıyla Titan saadet zincirinin başka bir versiyonu…

kairos_planet_network

Üst grupta bulunanlar paraları cukka etti ve gezmelerde tozmalarda pozlar verirken, alt gruplarda bulunan kesim para alamadıkları için dolandırıldıklarını düşünüyorlar. E biz size sistemde zaten sıkıntı var bir yerde muhakkak çatlak verir dedik. Mantık olarak çıkar yolu olmayan sisteme girersen elbet bir yerde sende patlarsın.

Mağdur olan kişilerden gelen açıklamalar “Büyük Kairos Vurgunu” şeklinde ortaya çıkacağı… İyi de arkadaşım sen nerde gördün ki 3 kuruşa 5 köftenin verildiğini… Bir de bu sisteme giren kişilere baksan hepsi üniversite mezunu okumuş ve de kariyer sahibi insanlar… La bunca yıldır öğrenemediniz mi siz ekmek nasıl kazanılıyor.

Siz bu adamlara prim verdikçe daha çok paralar kaybedersiniz.

İngiltere ticaret sicil kayıtlarına göre yalnızca 1(bir) personeli olan bir şirkete bel bağladığınızı da ayrıca belirtmek isterim. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın incelemesi de sürüyor.

Sisteme girmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem, bu tarz işlerden uzak durun… Bak pazarda 1 kasa limon sat daha çok para kazanırsın.

MBS
Bizi Takip Edin