Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

İnsanlık Tarihi Yüzyıllardır Bunu Dik Tutmanın Peşinde!

Kategori : Sağlık / Eklenme Tarihi : 24-04-2017

İşte size cinsel gücünüzü artıracak gıdalar listesi

bal

BAL
İçerisinde bulunan B vitamini açısından zengin olan bal ihtiyacınız olan testesteron ve kan seviyesini artırmanıza yardımcı olur.
‘BALAYI’ deyimi nereden geliyor sanıyorsunuz 🙂

sarimsak

SARIMSAK
Her ne kadar ünü kötü olarak bilinse de gücünüze güç katması konusunda olmazsa olmazlardan birisidir. Mısır’da afrodizyak olarak kullanılmıştır. Sarımsak vücudunuzun dayanıklılığını ve kan akışınızı artırır. Bunun sonucu olarak enerjinizde yükselir.

yer-mantari

YER MANTARI
Dünyada kabul gören en iyi afrodizyaklardan biri de yer mantarıdır. Hem de belgeli… Doğada zor bulunan bir bitki olduğu için lüks olarak sınıflandırılmıştır. Kokusu ve aroması muhteşemdir.

meyan-koku

MEYANKÖKÜ
Keskin ve uyarıcı kokusu sayesinde popüleritesi yüksek bir gıdadır. Özellikle kadınlarda cinsel gücü artırdığı bilinmektedir.

zencefil

ZENCEFİL
Alın size başka bir afrodizyak. Neredeyse varoluştan bu yana insanların daha ateşli olmalarını sağlamak için içkilerin karışımlarında kullanılmaktadır. Vücuttaki tüm hormonlara etkisi olan zencefil, kan akışının vücudun her noktasına ulaşmasını sağlar.

Figs

İNCİR
İncir için söylenecek pek birşey yok ancak antioksidanlar içerdiği için güzellik ve cinsel yaşam için vazgeçilmezler arasında…

bogurtlen

BÖĞÜRTLEN
Libidonun uyarılmasındaki en büyük etken olarak böğürtlen bilinir. Bunun sebebi çok fazla çinko içermesidir. Çinko, erkeklerde sperm üretimi, kadınlarda ise uyarıcı etkisi olduğu için çok önemlidir.

hurma

HURMA
Kutsal gıda olarak kabul gören hurma bilinenin aksine cinsel hayata olumlu katkı sağlamaktadır. Vitamin ve mineraller açısından oldukça zengindir ve dahası vücudun yeniden canlanmasına yardımcı olur. Amino asitler açısından da zengin olan hurma cinsel hayatınızda çok büyük katkı sağlar.

somon

SOMON
Deniz ürünlerinin zaten doğal afrodizyak olarak kabul edildiği bilinen bir gerçektir. Ancak somon balığı bu işin merkezinde yer almaktadır. Somon balığı A,B,D vitaminleri ve kalsiyum içermektedir. Somon ile ilgili değişik bir bilgi isterseniz; 19. yüzyılda Amerika’da yemek kitaplarında somon balığı özellikle yer almıştır. Nedeni ise kocalarını evde tutmak isteyen kadınlar için…

MBS
Bizi Takip Edin