Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Deniz Akkaya ve Sevda Türküsev canlı yayında kapıştılar! ‘Yatağa gireceğim adama…’

Kategori : Yaşam / Eklenme Tarihi : 21-10-2020

Sevda Türküsev ve Deniz Akkaya canlı yayında feba kapıştılar! Evlenecek kişilerin birbirlerini seçmesi gerektiğini savunan Deniz Akkaya ile görücü usulü evlilik taraftarı olan Sevda Türküsev arasındaki kavga gündemde bomba etkisi yaptı.

Evlilik konusunun açıldığı ‘Canlı Masa’ programında konuk olan Sevda Türküsev, görücü usulü evliliklerin azalması sonucu şiddetin tavan yaptığını söyleyince ortalık birbirine girdi.

Canlı yayında söz alan Sevda Türküsev “Görücü usulü evlilik bitti ve serbest yaşama başlandı. Bununla da kadına şiddet ve cinayet arttı. Ten uyumu diye bir saçmalık yok. Deniz hanım siz desteklemiyorsunuz diye bu ülkenin bu değerine laf söyleyemezsiniz. Siz evlilik öncesi ilişkiyi öneren bir insansınız ben de bunu desteklemiyorum” dedi ve bombanın pimini çekti.

“YATAĞA GİRECEĞİM ADAMA AİLEM KARAR VEREMEZ”

Görücü usulü evliliğe karşı olduğunu yüksek ses tonu ile anlatıp bağırmaya başlayınca ortalık alevlendi.

Sevda Türküsev’in söylediklerinden sonra sinirleri bozulan Deniz Akkaya şu açıklamayı yaptı:
“”İnsanlar birbirini tanıyacak, flört edecekler. Tabii ki de iki kişi birbirine uyumlu mu diye birbirine bakacak. Benim anam babam benim gideceğim adamın huyuna değil malına bakar. Ben böyle bir şey kabul edemiyorum. Sizin eskiden böyle bir şey yok demeniz çok trajikomik. Görücü usulü evlenmek kadar kötü bir şeyi nasıl desteklersiniz? Görücü usulü gibi bir avamlığı ben destekleyemem. Senin dediğin görücü usulünde kadına fikri sorulmuyor. Bu adamla ben evleneceğim, ben yatağa gireceğim, ben çocuk yapacağım buna niye anam babam karar veriyor? Yazıklar olsun, kız çocuklarını mahveden zihniyetler sizsiniz işte.””

MBS
Bizi Takip Edin