Bak Burda Ne Var

[Sosyal Paylaşım Sitesi | Bak Burda Ne Var]

Buz Terapisi ile Göbek Yağlarınızdan Kurtulmak Mümkün!

Kategori : Sağlık / Eklenme Tarihi : 27-09-2017

“Göbeğimden hiç haz etmiyorum” diyenler varsa yapacağınız buz terapisi ile göbek yağlarınızdan kurtulmanız çok kolay.

Bedeniyle barışık olmak isteyenler bizi dinleyin. Sizinle, fazlasıyla ekonomik hatta sudan ucuz bir yöntem paylaşacağız. Bu yöntemi uygulamak size çok iyi gelecektir.

Yoğun çalışma temposu içinde insan çoğu zaman sağlığının kıymetini bilmiyor. Aslında hareket etmek tüm bu yöntemlerin içinde en doğru olanıdır. Bundan hiçbir zaman vazgeçmeyin ve hareket etmeye özen gösterin. Bu yöntem ile yağ yakma işlemini daha da hızlandırmış olacaksınız.

Nasıl Yapacağım?

Vücutta bulunan, kahverengi yağlar olarak adlandırılan ve özellikle bel – karın bölgesinde bulunan bu yağları yakmada buz terapisi uzmanlar tarafından önerilmiş bir yöntemdir. Bu yağlar özellikle vücut soğuk olduğunda kalori harcıyor. Uygulama için ;

Buz Tedavisi

Buzları tülbent, naylon ya da ince beze sarın. Uygulanacak bölgeye 5’er dakika aralıklarla 30 dakika süresinde uygulayın. Bu uygulamayı günde 1 kez yapacaksınız ve 12 günde bitirmiş olacaksınız.

Tüm bu söylenenlerin ve yapılması istenenlerin dışında cilt problemi olanlar uygulama yapmadan önce bir doktora danışmaları yaralı olabilir.

MBS
Bizi Takip Edin